1970 yıllından itibaren cam sektöründe faaliyet gösteren KESKİN CAM; İlk olarak üretimini çift camlar üzerinde gerçekleştirmiş ve ürün çeşitliliğini her geçen gün genişletmiştir. KESKİN CAM, yıllardır cam sektörünün kalite takipçisi olma misyonu ile hizmet sunarak başta çift cam sanayi olmak üzere, cam kapı montajı, flotal ayna, Düz ve Balık Sırtı Rodaj, Kanal, Cam Delme, Cam Kumlama, cam ve aynaların rodajı ve bizotesi gibi faaliyetlerde Denizli ve çevresine Toptan ve Perakende olarak yükselen bir ivme ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Denizli' de birçok ilke imza atan firmamız ;

Isıcam'ın Denizli'ye getirilmesi ve montajı, konusunda sektöre öncülük etmiştir. Sahip olduğu üstün makine parkıyla Denizli ve çevresine Toptan / Perakende hizmet vermektedir.

Kurucumuz Sn.Ömer KESKİN' den işletmenin yönetimini devralan oğlu Mustafa Ali KESKİN ve Oğulları ile bir aile şirketi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Toptan ve Perakende cam satış ve montajda kaliteli hizmetiyle öncü bir kuruluş haline gelen firmamız müşteri memnuniyetine odaklı, kalite anlayışı, hizmeti ve deneyimli kadrosuyla, en iyi hizmeti verebilmek için, 2009 yılından itibaren 2000 m2 kapalı, 5000 m2 açık alan içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Keskin Cam olarak yılların getirmiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve alanında uzmanlaşmış kadrosuyla Denizli ve çevresinde ilklerin öncüsü olmayı kendine hedef edinmiştir.